Iron Maiden x 5 - bl.a wased years, somewhere in time, number of the beast
För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.
Fodral slitage/nött/skador , skivor med repor
Iron Maiden - fodral med hål
somewhere in time
the number of the beast 1982 - trasigt fodral , djupare hack i skivan - innerfodral klippt /trasigt
Power slave 1984 - fodral och innerfodral med hål
wasted years 1986 - inget fodral - skiva trasigt i hörnet , slitage
Skivorna är inte provspelade, viss slitage förekommer. Finns det väldigt mycket repor så skriver vi till det. Fodralen har slitage.
Se bilder för skick
Se våra övriga auktioner för samfrakt - vi kommer lägga ut massa rock releterade prylar som t.ex T-shirts, LP, CD, scarfs m.m
OBS Läs innan du budar:
Betalning senast 7 dagar efter auktion. Kontakta oss innan om ni vill betala vid lön.
Vi skickar nästan bara spårbart om det inte är av ringa värde då kan vi skicka med vanlig post.
Upphämtning av vunnen auktion sker i någon av våra butiker i Gustavsberg. Ni måste säga till innan eftersom varan inte finns på plats.
Jetsons Design AB tillämpar 14 dagars ångerrätt. Kunden står för returfrakten samt att varan retuneras i samma skick som vid köp.När varan är åter hos Jetsons Design AB återbetalas pengar minus fraktkostnader.
Vi använder oss av återanvändbart packmatrial och lådor. Bra för plånboken och miljön. Du betalar endast för frakten.
Paket skickas oftast inom ett par dagar efter betalning. Senast 7 dagar. Spåra paketet via ditt Tradera. Vi har ingen möjlighet att skriva och berätta när vi skickar paket osv. så använd Tradera för att se.
Lycka till och glöm inte att se våra övriga auktioner för samfrakt. Vi samfraktar auktioner inom 7 dagar.