Genesis From genesis to revelation / Decca 4990 matrix 2w,3w stereo UK -69
För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.
Hej
och välkommen
Jag kommer att sälja LP:n under en längre
period. Skivor från olika musikstilar. Främst
rock/pop/hårdrock/prog från 60/70-talen.
Jag beskriver
skivornas och konvolutens utseende noggrant för att undvika
missförstånd.
Skivorna på profilbilden kommer att dyka upp
till budgivning.
SKIVA: EX
KONVOLUT: lite slitna hörn lite plastsläpp
Gradering:
M Nyskick
som ospelad.
Ex Toppskick,
få synliga spår
Vg++ Fint
skick, spelad en del, några ytliga streck.
Vg+.
Bra skick, spelad ganska mycket, kan knastra lite mellan låtarna men
musiken skall inte påverkas nämnvärt.
Vg.
Begagnad, spelad mycket, många streck/repor, låter ganska ok trots
visst knaster.
Vg- Sliten
skiva, knastrar/knäpper men låter ok
Betalning via
banköverföring eller swish senast fem dagar efter vunnet
objekt.
Frakt med Schenker. 1-3 skivor 59kr /4-7skivor 67kr.
Postnord vid överenskommelse men då dyrare. Samfraktar
Säljaren ansvar ej för fraktskador.
Lycka till