LITTLE GERHARD and his rocking G-men - Angelic you +3 EP, SWE -59, PS

Bud Slutpris
39:-
Musik > Vinyl > 50/60-tal
jannebus (2674)

Skick: skiva = G+ (spelar bra men en del knaster och smårepor) och omslag = VG (fint men gulnat)

Porto: 1-3 singlar = 44 kr). Betalas till konto i Swedbank eller paypal.