Zoot Sims - Bossa Nova (BLÅ Vinylsingel)

Bud Slutpris
29:-
Musik > Vinyl > 50/60-tal

BETALNINGsinformation skickas DIREKT efter avslutad auktion från TRADERA via E-POST !

INTERNATIONELLA köpare kommer att få ett mejl av mig efter avslutad auktion med gällande portoinformation för aktuellt land.

Lycka till !

Omslag:X VG++
Skiva Sida 1: G (Mycket skitig ytrepor finns)
Skiva Sida 2: VG (skitig)

Omslaget är i väldigt bra skick visuellt.
Skivan är genomspelad med vanlig skivspelare och låter sådär ibland. Väldigt skitig, vet inte vad.
Rengöring behövs.

Se bilder

Graderingsförklaring finns på
http://bluesland.se/gradering.htm

Varorna skickas med POSTEN och portot är beräknat enligt postens aktuella portotabell.
Naturligtvis sampaketerar jag för billigare porto om du har vunnit flera av mina auktioner
vid samma tillfälle.