Maj-Britt Asp 45/PS 1965 Toppskick ! Rare

Bud Slutpris
40:-
Musik > Vinyl > 50/60-tal
ederbeat (1169)
Singel med Maj-Britt Asp, "Slut slut slut / Ifrån Abisko till San Francisko".  SweDisc  1097, SWE 1965. Sklva EX+.  Omslag i så gott som nyskick ! M-.  Kanske den mest eftertraktade och svårfångade schlagersingeln från 60-talet. Rare !!