Mötley Crue Singelpaket enligt bild
För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.
Singelpaket där det mesta är i
toppskick. (Girls Girls Girls Posterbag omslaget
är något slitet)
Med är rariteten Stick to your guns
Signerad av Vince Neill och Tommy Lee’
Hurvida den är äkta eller ej kan jag ej garantera.
Köpte den själv i mitten på 80-talet, dyrt
Omslaget är något för litet ser det ut som ,
där skivan sticker några millimeter utanför.
Även Girls Girls Girls x-rated package
finns med i detta paket.
Svarar ej på ytterligare frågor
är något slitet)
finns med i detta paket.