GENESIS-NURSERY CRYME UK-71
För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.
Genesis-nursery Cryme LP
UK Original 1971 CHARISMA CAS 1052 (Pink Scroll label) A-1U/B-2U matris
Vinyl EX (hairlines och lite ytrepor) Utviksomslag EX(olaminerat,textured,lätt kantslitage)