The Beatles The Beatles Collection, blå box 13 LP

Bud Slutpris
100:-
Musik > Vinyl > 50/60-tal
malgun (2046)

Ett unikt tillfälle att skaffa sig 13 st LP skivor av Beatles.
Allt ligger i den blå orginalboxen som är i ett mycket bra skick. Några mycket små tryckskador.
Skivorna är aldrig spelade och ligger i sina orginalkonvolut.
Samtliga bilder och posters medföljer och är i samma fina skick.
Boxen är märkt med BC 13 OC 162-53163/53176
12 skivor är pressade i Sverige, den vita skivan är pressad och inspelad i Tyskland och har nr 0006805