Ghost - Infestissumam Skandinavisk förstapress clear vinyl

Bud Slutpris
1:-
Musik > Vinyl > Hårdrock

Förstapress av Ghosts andra LP, släppt i april 2013.
Denna versionen släpptes på genomskinlig vinyl och har litografierna i gatefolden.

Skivan är i bra skick. Den har blivit sparsamt spelad under åren, så jag graderar den till VG+/NM-

Omslaget är i okej skick. Lite slitage från att ha flyttat och stått på hyllan och såntdär, men inga veck eller revor eller sånt. Så jag uppskattar det att vara i VG+ skick.

Inneromslaget är i fint skick. Inga seam splits eller vikta hörn. Enda att anmärka på är tecken på ring wear uppe vid öppningen på omslaget.