Ghost - Meliora Skandinavisk förstapress clear vinyl

Bud Slutpris
1:-
Musik > Vinyl > Hårdrock

Förstapress av Ghosts tredje LP, släppt i augusti 2015.
Denna versionen släpptes på genomskinlig vinyl och har litografierna i gatefolden.

Signerad av bandet på Bengans i Göteborg 31 augusti 2015

Skivan är i bra skick. Spelad några enstaka gånger, så den är helt felfri. NM/NM-

Omslaget är i okej skick. Lite slitage från att ha flyttat och stått på hyllan och lite skav på det blanka omslaget och en liten skada vid öppningen, se bild 4. VG/VG+

Inneromslaget är i skapligt skick. Det har lite veck runt öppningen och har konturer efter skivan. Små seamsplits, cirka 1,5 cm långa på två sidor, men skivan har inte trängt igenom.