Celine Dion Unision Signerad

Bud Slutpris
500:-
Musik > Vinyl > 90-tal
arnehans (1212)
Skivan  i mycket bra skick EX+ fodral Ex+
Säljer ut delar av min vinyl samling
kommer lägga ut lite varje vecka.
sam fraktar