Ratata, Viva, Kitchen + the plastic spoons, Porno pop moon family & Blago bung

För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.

Slutpris
sön 18 okt. 2020
23:07
37 minuter i Stockholms city/ Stranded rekords...samlings-LP.
Zzzang tumb, Reporter, Helikoptern mm........Kod 107, LP.
Blago bung..Mini-LP...HWMP 02/MiniLP.
Virna Lindt...Attention Stockholm..Act 1/singel.
Porno pop moon family...Say hello to Porno pop...Cast 3 Zox/singel.
Kitchen + the plastic spoons...Icecream to god...Cast 2/flexisingel.
Viva...Delfiner...REK 013/singel
Viva...Du som ingen förstod...REK 018/singel.
Ratata....För varje dag...REK 011/singel.
Ratata....Ögon av is.....REK 015/singel.
Ratata.....Doktor kärlek....REK 021/singel.
Vinylerna har inte spelats på 30 år...endast visuellt synade....bruksskick..
Skickas med Schenker 59 kr...samfraktar..