OBS! Inom kort kommer en ny version av Vinylkoll släppas. Fram tills dess kan vissa auktioner saknas och sidan kan korta perioder ligga nere.

PER GESSLE - NAME YOU BEAUTIFUL 2x7" Blue+Yellow Vinyl Singles NUMBERED

Bud Slutpris
600:-
Musik > Vinyl > Singel > Svenskt
bertell (13605)
Helt nya vinylskivor i obrutna förpackningar. Se bilder.

Såldes i par med handskriven numrering på ettiketten på framsidan av plastfickan. Endast 500 exemplar gjorda!

NUMRERAD UTGÅVA 310/500

de två sista bilderna är lånade, exemplaret du bjuder på är helt nytt och inplastat

Avgift för frakt tillkommer enligt fraktbolagens taxor. Jag kan skicka med Postnord och Schenker. Samfrakt vid köp av flera objekt samtidigt kan självklart ordnas. Kontakta mig då innan betalning görs.

Betalning ska alltid ske i förskott och vara mig tillhanda senast 3 vardagar efter avslutad auktion om inget annat överenskommits innan auktionens slut.

Efter att paketet lämnats/postats hos ombud/brevlåda så övergår ansvaret för leveransen till fraktbolaget allt enligt Traderas regelverk: ”När du handlar av en privatperson så ligger ansvaret för att en inlämnad försändelse levereras till angiven adress hos speditören. När säljaren postat brevet eller lämnat in paketet har denna fullgjort sin del av avtalet.” D.v.s. ingen återbetalning av pengar om speditören av någon anledning inte levererar. Jag erbjuder naturligtvis alltid spårbar leverans som alternativ.

Jag postar oftast dagen efter betalning mottagits. Observera att vare sig Schenker eller Postnord ej längre hämtar post/paket under helger hos mitt ombud och att leveranstiden oftast är längre än 2-3 vardagar som tidigare.

Glöm inte att din adress måste vara uppdaterad på Tradera för det är till den adressen som varan skickas!

I will also ship Worldwide - only PayPal accepted for other countries. Shipping will be by registered air-mail and the price for shipping will be 190 SEK

Any questions? Please ask BEFORE placing Your bid!