KISS samling - 7 LP !!
För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.
KISS - 7 LP !!
DRESSED TO KILL - Omslag med relieftryck - 1975 - U.S.A. - Fin vinyl , ngt slitet omslag
ROCK AND ROLL OVER - 1976 - Original innerpåse med loggan - 1976 - U.S.A. - Fin vinyl & fint omslag
LOVE GUN - 1977 - GERMANY - Fin vinyl ,men ngt slitet omslag med lite skrivet på baksidan + split i ryggen
DESTROYER - 1976 - SWEDEN - Fint omslag , men några mindre repor på sista låten på sida 1 , ok vinyl i övrigt
ALIVE! - 2-LP - 1974 - SWEDEN - Fina vinyler , foldoutomslag med lite ringwear
PETER CRISS - SOLO-LP - NY Inplastad 180 grams - 2014 - Made in EU - Toppskick
DYNASTY - 1979 - SPAIN - Fin vinyl - Omslagets laminering har krackelerat lite , ok i övrigt
enl. bilder
Shipping to Europe : SEK 366
Köparen betalar ingen frakt !
Inga extra utgifter för emballage
Posten,Schenker eller DHL kan användas som fraktalternativ
Betalas till Swedbank konto senast inom 7 dagar
Eller betala via PayPal
Väntar såklart in fler auktioner för samfrakt
Maila gärna frågor
enl. bilder
Shipping to Europe : SEK 366
Köparen betalar ingen frakt !
Eller betala via PayPal
Maila gärna frågor