PINK FLOYD-ATOM HEART MOTHER UK-70
För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.
Pink Floyd-Atom Heart Mother LP
UK Original 1970 HARVEST SHVL 781 (Yellow/Green label No EMI) A-1G/B-1G matris
Vinyl VG (hairlines och ytrepor) Utviksomslag VG+ (lite kantslitage )
Spelar med lite knaster till och från