PINK FLOYD-ATOM HEART MOTHER UK-70

För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.

Slutpris
sön 13 dec. 2020
19:07

Pink Floyd-Atom Heart Mother  LP
UK Original 1970 HARVEST SHVL 781 (Yellow/Green label No EMI) A-1G/B-1G matris
Vinyl VG (hairlines och  ytrepor) Utviksomslag VG+ (lite kantslitage )
Spelar med lite knaster till och från