OBS! Inom kort kommer en ny version av Vinylkoll släppas. Fram tills dess kan vissa auktioner saknas och sidan kan korta perioder ligga nere.

Metal, Vinyl, 9st, In Flames, Dark Tranquility, Death mfl

Bud Slutpris
49:-
Musik > Vinyl > Metal > A-C
Lite Metal från 80 & 90-talet

Carnage - Dark Recollections 3 3
Devastation - Signs Of Life 3 3
Death Angel - Frolic Through The Park 4 3
Dark Tranquility - Skydancer 3 4
In Flames - Lunar Strain 3 4
Death - Leprosy 3 4
Anthrax - Make Me Laugh 45:rpm 2 2
Anthrax - Indians, Promo 1987 Vocals Edit 2 4
Living Death - Metal Rev 3 4

Optisk bedömning av nuvarande skick // omslag // vinyl

5 Oöppnad
4 Helt okej
3 Slitage utan problem
2 Sliten
1 Mycket sliten

(Kan behöva ett varv med vinylborsten då de inte spelats på länge).
Skickar väl packade med Postnord eller upphämtas med fördel.