Metal, Vinyl, 9st, In Flames, Dark Tranquility, Death mfl

Bud Slutpris
49:-
Musik > Vinyl > Metal > A-C
Lite Metal från 80 & 90-talet

Carnage - Dark Recollections 3 3
Devastation - Signs Of Life 3 3
Death Angel - Frolic Through The Park 4 3
Dark Tranquility - Skydancer 3 4
In Flames - Lunar Strain 3 4
Death - Leprosy 3 4
Anthrax - Make Me Laugh 45:rpm 2 2
Anthrax - Indians, Promo 1987 Vocals Edit 2 4
Living Death - Metal Rev 3 4

Optisk bedömning av nuvarande skick // omslag // vinyl

5 Oöppnad
4 Helt okej
3 Slitage utan problem
2 Sliten
1 Mycket sliten

(Kan behöva ett varv med vinylborsten då de inte spelats på länge).
Skickar väl packade med Postnord eller upphämtas med fördel.