Wilmer X Pontiac Till Himmelen /Hi-fidelity 4750491 origi. swesen -93 Lp

Bud Slutpris
49:-
Musik > Vinyl > Rock > V-W

Hej och välkommen

Jag beskriver skivornas och konvolutens utseende noggrant för att undvika missförstånd.

Tyvärr uppstår missar. Hör isåfall av dig. Lyssnar alltid på köparen.

LÄS MIN GRADERING INNAN DU LÄGGER BUD, Tack

SKIVORNA PÅ PROFILBILDEN KOMMER ATT DYKA UPP TILL BUDGIVNING !!.

SKIVA: Vg++

KONVOLUT: hörnslitage

Gradering:

(M: använder inte NM,NM-,NM+)
EX: obetydliga linjer - kan vara helt rena skivor - spelar utmärkt
Vg++:ytliga linjer - påverkar inte musiken - spelar utmärkt
Vg+: ytliga linjer - knäpp eller/och knaster kan förekomma - spelar bra
Vg: många ytliga linjer/repor - både knäpp och knaster förekommer - spelar igenom

Frakt med Schenker. 1-3 st 63kr /4-6 st 67kr. /7-10 st 75kr
Dubbel räknas som två.
Postnord kan användas vid skick av en skiva 63kr(eller vid överenskommelse.)
Andra fraktpriser utanför Sverige.
Samfraktar.!! Samlar på hög dock längst 4 veckor

Säljaren ansvar ej för fraktskador.

Lycka till !!!