Wilmer X Pontiac Till Himmelen /Hi-fidelity 4750491 origi. swesen -93 Lp
För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.
Jag beskriver skivornas och konvolutens utseende noggrant för att undvika missförstånd.
Tyvärr uppstår missar. Hör isåfall av dig. Lyssnar alltid på köparen.
LÄS MIN GRADERING INNAN DU LÄGGER BUD, Tack
SKIVORNA PÅ PROFILBILDEN KOMMER ATT DYKA UPP TILL BUDGIVNING !!.
SKIVA: Vg++
KONVOLUT: hörnslitage
Gradering:
(M: använder inte NM,NM-,NM+)
EX: obetydliga linjer - kan vara helt rena skivor - spelar utmärkt
Vg++:ytliga linjer - påverkar inte musiken - spelar utmärkt
Vg+: ytliga linjer - knäpp eller/och knaster kan förekomma - spelar bra
Vg: många ytliga linjer/repor - både knäpp och knaster förekommer - spelar igenom
Frakt med Schenker. 1-3 st 63kr /4-6 st 67kr. /7-10 st 75kr
Dubbel räknas som två.
Postnord kan användas vid skick av en skiva 63kr(eller vid överenskommelse.)
Andra fraktpriser utanför Sverige.
Samfraktar.!! Samlar på hög dock längst 4 veckor
Säljaren ansvar ej för fraktskador.
Lycka till !!!