Entombed, Wolverine Blues vinyl 1993 Earache

För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.

Slutpris
ons 24 feb. 2021
21:03
Inköpt av mig på 90-talet men knappt spelad mer än ett par tre gånger. Vinylen ser väldigt bra ut , omslaget inget större fel på heller men lite lätt slitage.

Vinyl mint-
omslag vg +
Hämtas i Jönköping eller postnord spårbart