OBS! Inom kort kommer en ny version av Vinylkoll släppas. Fram tills dess kan vissa auktioner saknas och sidan kan korta perioder ligga nere.

BEATLES ABBEY ROAD UK PRESS 1969!!

Bud Slutpris
100:-
Musik > Vinyl > 50/60-tal

Nu är det så här...jag har aldrig sålt några skivor o vet inte vad man skriver o bedömer eller hur man packar dessa men det får man väl snart en ljusning över hoppas jag...denna ser fin ut inga värstingrepor eller konstigheter utan den ser ut som på bild...har ju fler skivor så jag får väl testa med en först o se om det går...