BAKVERK 80

Bud Slutpris
70:-
Musik > Vinyl > Punk
MNW, 98P, 1979, SWEDEN

Skiva: VG/VG+ (bra lyster men mycket scuffs, lines och ytliga repor som främst syns under starkt ljus)

Konvolut: VG/VG+ (helt men lite slitet längs kanterna)

Originaltexthäfte: EX-

Om inget annat anges granskas skivorna enbart visuellt. Använder graderingen M (mint) enbart för nya och bevisligen ospelade skivor. Alla skivor placeras i innerfodral utanför konvolutet och allt sedan i plastfickor samt i särskilda skivemballage för att undvika fraktskador. Försäljaren tar inte ansvar för postens hantering av våra försändelser. Om köparen inte anser att beskrivningen stämmer med skicket eller på annat vis är missnöjd med varan återgår naturligtvis köpet om så önskas.

Betalningsinstruktioner i Traderas vinnarmail.

Samfraktar
Postnord - SkickaDirekt
-1 kg - 66 kr
1-2 kg 99 kr

Portopriserna avser enbart Sverige.

This auction is open for international buyers. The record will only be send registered and trackable (and with confirmation receipt if requested at an additional cost) when send internationally. Please do not pay before you have received your winning email with payment instructions.