Hyllning till Eddie Meduza 4 Lp vinyl ( box )

Bud Slutpris
1:-
Musik > Vinyl > Svenskt > M

Tja.
Säljer  den välkända orangea  " hyllningssamlingen " till  Eddie Meduza  .
Boxen är tyvärr inte komplett .
Enligt vad jag läst på nätet så ska den innehålla en singelskiva också plus en folder med fakta om eddie. Jag vet inte vart de tagit vägen och kommer inte ens ihåg att någonsin ha sett de .. ( boxen tillhörde min låtsaspappa )

Skivorna är i  bra skick. Finns enstaka märken men inga djupare repor. Det är tyvärr inte boxen o skivomslagen.
Ett par av kanterna på boxen är  slitna .Finns även ett svagt ringmärke efter ett glas som stått på fodralet . (messa för bild)
Detsamma gäller skivomslagen där "toppen" på 2 skivor har ca 3-4 cm slitage enligt bild 5 .
Vet inte om innerfodralen är original. Det är 3 st vanliga vita  men skivan "roarin  cadillcs " har tryck o text.

För fler bilder .. messa mig.

Skivorna som finns är=
West a fool away    ( nej , den innehåller inte låten " heil hitler " )
Garagetapeter
Gasen i botten
Roarin cadillacs

 mvh Mannerheim75