KISS - The Originals US 1976

För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.

Slutpris
mån 3 maj 2021
20:01
US press 1976. Komplett. Köpte detta ex 1983 inplastat. Ingen av de tre plattorna spelade. Finare ex får ni svårt att hitta!

US press 1976. Complete. Bought this copy sealed in 1983. None of the three records have been played. A better copy is hard to find!

Konvolut/cover: EX
Vinyl: 3 x M
Bonus merch: M

Graderar mina objekt enligt följande:
M: Mint, nyskick
EX: Nära nyskick, minimalt slitage
VG++: Vinyl kan ha hairlines som ej påverkar uppspelning, konvolut kan ha lite slitage i t.ex. hörn
VG+: Mer repor på vinylen, konvolut något tydligare slitage
VG: Repor på vinylen, slitet konvolut

Samfraktar vid vinst av flera objekt. Ansvarar ej för Postnords ev hantering och slarv.