18 SINGEL-EP-BAD TIMES-MAORI HI FIVE-DEE JAYS-JERRY LEE-

Bud Slutpris
49:-
Musik > Vinyl > 50/60-tal

18 SINGEL-EP-BAD TIMES-MAORI HI FIVE-DEE JAYS-JERRY LEE-THE SECRETS-ELVIS-JAYBIRDS  M.M.

SKIVA/OMSLAG : VARIERANDE SKICK   VÄLSPELADE SKIVOR  FINNS BÅDE REPOR O TRASIGA FODRAL

OBS: SKIVORNA ÄR VISUELLT BEDÖMDA OM INGET ANNAT ANGES

INGA SKIVOR ÄR TVÄTTADE

SAMFRAKTAR

KÖPAREN BETALAR PORTO + 5 KRONOR FÖR EMBALAGE

BETALNING INOM 7 DAGAR TILL BANKKONTO I NORDEA ELLER SWISH

JAG SKICKAR VINNARMAIL(KOLLA ÄVEN SKRÄPPOSTEN)

SKICKAS INOM 5 DAGAR EFTER BETALNING

HAR NI INGET HÖRT FRÅN MIG PÅ 5 DAGAR SÅ HÖR AV ER TILL MIG

SKULLE DET VARA NÅGOT SOM NI INTE ÄR NÖJDA MED SÅ HÖR AV ER SÅ LÖSER VI DET

LYCKA TILL MED BUDGIVNINGEN