Japan - Gentlemen Take Polaroids LP
För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.
Skivorna är visuellt granskade efter repor och annat slitage.
Har jag sett något som inte syns på bilderna så noterar jag det i beskrivningen.
Skivorna är begagnade och visst knaster kan förekomma.
Betalning inom en vecka efter avslutad auktion.
Självklart samfraktar jag.