Howard Jones - The 12" Album LP

För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.

Slutpris
fre 11 juni 2021
21:05

Skivorna är visuellt granskade efter repor och annat slitage.
Har jag sett något som inte syns på bilderna så noterar jag det i beskrivningen.
Skivorna är begagnade och visst knaster kan förekomma.

Betalning inom en vecka efter avslutad auktion.
Självklart samfraktar jag.