Kraftwerk - Trans Europe Express LP

För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.

Slutpris
fre 11 juni 2021
21:05

!!! Synlig repa på sida 1, knaster förekommer !!!

Skivorna är visuellt granskade efter repor och annat slitage.
Har jag sett något som inte syns på bilderna så noterar jag det i beskrivningen.
Skivorna är begagnade och visst knaster kan förekomma.

Betalning inom en vecka efter avslutad auktion.
Självklart samfraktar jag.