Nitzer Ebb - Belief LP

Bud Slutpris
9:-
Musik > Vinyl > Synth
Skivorna är visuellt granskade efter repor och annat slitage.
Har jag sett något som inte syns på bilderna så noterar jag det i beskrivningen.
Skivorna är begagnade och visst knaster kan förekomma.

Betalning inom en vecka efter avslutad auktion.
Självklart samfraktar jag.