King Diamond - Halloween (12" Picture Disc LP) med autografer

För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.

Slutpris
tors 10 juni 2021
21:04
Signerad av hela bandet.

I stort sett bra skick bortsett från några repor som endast syns på nära håll.