menuItem.openMainMenu
Auktioner
Topplistor
Om
Logga in
Bli medlem
Sök
Auktioner
Topplistor
Om
Alice Cooper LP School's Out
För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.
Bli medlem
Slutpris
mån 21 juni 2021
22:01
70-tal
Jolina77
LP skiva i mycket gott skick med den berömda "trosan".
Ytliga små repor men ingenting som stör funktionen.