Deep Purple Hush /Parlophone R 5708 Swe. -68
För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.
Hej och välkommen
Singlar/Ep:n denna gång
Jag beskriver skivornas och konvolutens utseende noggrant för att undvika missförstånd.
Singlar/Ep:n denna gång
Tyvärr uppstår missar. Hör isåfall av dig. Lyssnar alltid på köparen.
LÄS MIN GRADERING INNAN DU LÄGGER BUD!!
Min Gradering:
(M: använder inte NM,NM-,NM+)
EX: obetydliga linjer - kan vara helt rena skivor - spelar utmärkt
Vg++: ytliga linjer - påverkar inte musiken - spelar utmärkt
Vg+: ytliga linjer - knäpp eller/och knaster kan förekomma - spelar bra
Vg: många ytliga linjer/repor - både knäpp och knaster förekommer - spelar igenom
SKIVA: sida A Vg++ sid B knäpp i början Vg
KONVOLUT: helt- lite slitage vid instopp- namn bak - kladd fram
Frakt med PostNord
1 skiva 30kr. 2-4 st.55kr 5-10 st. 61kr
Andra fraktpriser utanför Sverige.
Samfraktar.!!!
Säljaren ansvar ej för fraktskador.
Lycka till !!!