Deep Purple Hush /Parlophone R 5708 Swe. -68

Bud Slutpris
39:-
Musik > Vinyl > Singel > Rock

Hej och välkommen

Singlar/Ep:n denna gång

Jag beskriver skivornas och konvolutens utseende noggrant för att undvika missförstånd.

Tyvärr uppstår missar. Hör isåfall av dig. Lyssnar alltid på köparen.

LÄS MIN GRADERING INNAN DU LÄGGER BUD!!
Min Gradering:
(M: använder inte NM,NM-,NM+)
EX: obetydliga linjer - kan vara helt rena skivor - spelar utmärkt
Vg++: ytliga linjer - påverkar inte musiken - spelar utmärkt
Vg+: ytliga linjer - knäpp eller/och knaster kan förekomma - spelar bra
Vg: många ytliga linjer/repor - både knäpp och knaster förekommer - spelar igenom

SKIVA: sida A Vg++ sid B knäpp i början Vg

KONVOLUT: helt- lite slitage vid instopp- namn bak - kladd fram

Frakt med PostNord
1 skiva 30kr. 2-4 st.55kr 5-10 st. 61kr
Andra fraktpriser utanför Sverige.
Samfraktar.!!!

Säljaren ansvar ej för fraktskador.

Lycka till !!!