bob hund - Grönt ljus åt alla SIGNERAD 10" (tacit1111)

Bud Slutpris
139:-
Musik > Vinyl > Svenskt > B

bob hund släppte i samband med skivan "Folkmusik för folk som inte kan bete sig som folk" tre vinylsinglar med låtarna från skivan. Inköpt i samband med spelning 2009.

10" vinyl i clear green med konvolut signerat av hela bandet. Skivan är aldrig spelad, mindre slitage på konvolutet, främst spår från tusch från signering på framsidan, se bild 3. Skiva i absolut nyskick.

Tracklist

A1Grönt Ljus Åt Alla
B1Lösenord: Stängdklubb
B2Världens Bästa Dåliga Låt

Notes

Released in an edition of 555.

A special sound called 'Bomb07' was added to track B2 compared to the version released on the CD album

Skickas väl förpackad med vanligt frimärke (på köparens ansvar) eller spårbart.

Har fler auktioner (samt flera med bob hund) ute samtidigt, samfraktar gärna.