RUFUS THOMAS JR SUN-SINGEL BEAR CAT RARE!

Bud Slutpris
200:-
Musik > Vinyl > 50/60-tal
Skiva: Vg(-) / Vg. lite ytliga repor.
Vad jag kan se så är skivan en original utgåva,är dock ingen super expert på Sun skivor.

Skivorna är endast visuellt graderade om inget annat anges i auktionen.
Betalning genom Traderas betaltjänst: Swish,kort,Paypal (via Tradera).
Vid flera vunna auktioner,vänta på mitt mail (samfrakt).
Winners outside Sweden,wait for my mail.