Milli Vanilli : Girl you know it's true - 12" / Maxi

Bud Slutpris
9:-
Musik > Vinyl > 80-tal

Milli Vanilli : Girl you know it's true -
12" / Maxi - Cooltempo 1988 Coolx170
Vinyl : EX
Konvolut: VG++ WOC (se bilder)

Kommer löpande att lägga ut 12:or, 7:or och LP ur min privata samling.
Jag är inte skivhandlare men kommer att bedöma varje skiva individuellt och rättvisande efter bästa förmåga.Undervärderar snarare än övervärderar.

Håll ögonen på alias Fummelberg framöver för jag kommer att lägga ut ett brett och varierat utbud från 60-talet fram till idag med tonvikt på 70-80-talet inom: Synth,rap,rock,pop,r'n'b,reggae,dance,house mm

Jag samfraktar gärna.

Upp till 2 kg LP / 12:a / 7:a för enhetsfrakt 75:- inkl emballage och plastficka.