OBS! Inom kort kommer en ny version av Vinylkoll släppas. Fram tills dess kan vissa auktioner saknas och sidan kan korta perioder ligga nere.

Thomas Dolby : She blinded me with science - 12" Maxi

Bud Slutpris
9:-
Musik > Vinyl > 80-tal

Thomas Dolby : She blinded me with science / The jungle line
12" Maxi - Venice in Peril 1982 12VIPS105
Vinyl: VG++ Wol
Konvolut: VG+ Ringwear Tear Soc (se bilder)

Kommer löpande att lägga ut 12:or, 7:or och LP ur min privata samling.
Jag är inte skivhandlare men kommer att bedöma varje skiva individuellt och rättvisande efter bästa förmåga.Undervärderar snarare än övervärderar.

Håll ögonen på alias Fummelberg framöver för jag kommer att lägga ut ett brett och varierat utbud från 60-talet fram till idag med tonvikt på 70-80-talet inom: Synth,rap,rock,pop,r'n'b,reggae,dance,house mm

Jag samfraktar gärna

Upp till 2 kg LP / 12:a / 7:a för enhetsfrakt 75:- inkl emballage och plastficka