LP The Pinks (EX)

Bud Slutpris
59:-
Musik > Vinyl > 80-tal
marda75 (405)

Säljer min LP skivsamling som jag samlat sedan 80-talet. Synliga repor eller dylika skador kommer att anges efter bästa förmåga. Titta igenom bilderna noga för skick på omslag och dylikt. De flesta av mina LP skivor håller gott skick och har förvarats väl.

Jag kommer att skicka skivorna med utskuren wellpapp på fram och baksida som jag tejpar tätt.

Denna skiva:
EX

Sampack 100 kr för 2-3 skivor, 110 kr för 4-5 skivor

Gradering.
M: Perfekt, ej spelad
M-: Inga repor eller märken. Kan vara spelad
NM: Nära nyskick
EX: Märken kan förekomma, små, små repor
VG++: Fullt spelbar skiva, dock ett eller flera märken/repor
VG+: Sliten/repig skiva, Bör spela igenom, kommer dock antagligen
att knastra.
VG: Mycket sliten, djupa repor