ZZ TOP ELIMINATOR SIGNERAD

För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.

Slutpris
lör 15 jan. 2022
12:06
Vinyl skiva ZZ Top Eliminator.
Autografer på framsidan av alla i bandet
Skivan är helt utan repor