ZZ TOP ELIMINATOR SIGNERAD

Bud Slutpris
1000:-
Musik > Vinyl > Rock > X-Z

Vinyl skiva ZZ Top Eliminator.
Autografer på framsidan av alla i bandet
Skivan är helt utan repor