OBS! Inom kort kommer en ny version av Vinylkoll släppas. Fram tills dess kan vissa auktioner saknas och sidan kan korta perioder ligga nere.

Elvis Presley GE. RCA EPA 821 EP fr. 1956 Heartbreak Hotel

Bud Slutpris
400:-
Musik > Vinyl > 50/60-tal
slapnote (3165)

Side 1: Heartbreak Hotel / I Was The One
Side 2: Money Honey / I Forgot To Remember To Forget

Skick

Skiva: VG , ytligt slitage , silvertriangel , silverlines

Omslag: VG + , top-open

Reflexer skuggor och ljus utifrån på bilderna