OBS! Inom kort kommer en ny version av Vinylkoll släppas. Fram tills dess kan vissa auktioner saknas och sidan kan korta perioder ligga nere.

Kenny Rogers greatest hits

Bud Slutpris
30:-
Musik > Vinyl > 80-tal

Lägger ut ett 50-tal LP i varierande genrer om något kan vara av intresse. Kan inte avgöra den exakta kvaliteten på skivorna eftersom jag numera inte kan spela dem men en okulärbesiktning visar att de skötts mycket varsamt. Lite damm kan förekomma men inga repor. Samfraktar givetvis om flera väljes.