Kenny Rogers greatest hits
Lägger ut ett 50-tal LP i varierande genrer om något kan vara av intresse. Kan inte avgöra den exakta kvaliteten på skivorna eftersom jag numera inte kan spela dem men en okulärbesiktning visar att de skötts mycket varsamt. Lite damm kan förekomma men inga repor. Samfraktar givetvis om flera väljes.