Traveling Wilburys

För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.

Slutpris
fre 2 juni 2023
09:05
Lägger ut ett 50-tal LP i varierande genrer om något kan vara av intresse. Kan inte avgöra den exakta kvaliteten på skivorna eftersom jag numera inte kan spela dem men en okulärbesiktning visar att de skötts mycket varsamt. Lite damm kan förekomma men inga repor. Samfraktar givetvis om flera väljes.