elvis presley where no one stands alone (pink vinyl och signerad av lisa marie)

Bud Slutpris
1500:-
Musik > Vinyl > 2000-tal
lacke1971 (237)

GRACELAND EXLUSIVE
har sett denna blivit såld här på tradera i rosa vinyl men dock inte som den ska säljas
nämligen med sin vinyl cd och cassette och sist men inte minst nämligen ett signerat
ett limited edition lithograph by Lisa Marie Presley......så missa ej denna som är signerad av
Elvis Presleys dotter
inköpt från Graceland
skiva m
cd m
cassette m
lithograph m