BLOSSOM TOES we are ever so clean RARE UK 1ST PRESS PSYCH MARMALADE LP

Bud Slutpris
1:-
Musik > Vinyl > 50/60-tal
ibuycollections (195)
BLOSSOM TOES we are ever so clean

eftertraktad UK psych raritet, har en del märken men spelar ganska bra!

Skick VG++
lite slitage på laminatet samt lite hörnslitage

Skiva: VG- till VG
OK glans men har en hel del märken varav något enstaka är kännbart, spelar VG+ med enbart något lätt knäpp, inte mycket bakgrundsbrus på min skivspelare.

Label: marmalade
Land: uk

BETALNING
Swish, konto eller paypal om kan betala extra avgift.

Foreign bidders are welcome, payment by paypal - ask any questions before bidding! Postage is 150 SEK inc tracking no matter how many records you win.

??SKICKSKALA:
M- / EX / VG++ / VG+ / VG / VG- där VG- är vårt sämsta betyg. M-, EX och VG++ är riktigt fina skivor med mindre slitage, VG+ är lite mer normalslitage. VG och VG- är sämre med lite allvarligare slitage. Främst visuellt graderat men ibland har vi hunnit provlyssna och då skriver vi även detta!

Skivorna skickas med posten och vi här rätten att använda rekommenderat till dyrare föremål. Skivorna skickas utanför konvolutet i plastficka och nya mailers med extra emballage.