elvis presley where no one stands alone (pink vinyl och signerad av lisa marie)

Bud Slutpris
1500:-
Musik > Vinyl > 2000-tal
lacke1971 (246)
GRACELAND EXLUSIVE limited edition no 00896 sålde denna för en tid sen men har lyckats få tag på den igen så om du missade din chans sist ska du inte missa den nu innehåller vinyl cd och cassette och sist men inte minst nämligen ett signerat
ett limited edition lithograph by Lisa Marie Presley......så missa ej denna som är signerad av
Elvis Presleys dotter
inköpt från Graceland
skiva m
cd m
cassette m
lithograph m