T-Boones 45/PS At the club / King of the orient 1965

Bud Slutpris
200:-
Musik > Vinyl > 50/60-tal
gntallis (5382)

T-Boones 45/PS 1965

At the club / King of the orient

Polydor NH 10982
Svensk Press

Skick Skiva: VG+  wol  En del lätta märken och ytrepor finns
Skick Omslag: VG+  woc Reva vid öppningen

Vi tar inget betalt för packning och emballage (Singel kartong), endast Postens avgifter tillkommer.
Samfraktar inom 7 dagar. Skickar endast med posten.
Läs gärna vårt personliga meddelande med skick gradering mm innan ni köper skivan.
Betalning till plusgiro inom 5 arbetsdagar

Iban can be used from all EU countries that have Euro as currency.
PayPal or cash in registered letter from all other countries.
For payment and shipping see our personal info.