Cressida Asylum U.K. 1:a press

Bud Slutpris
2000:-
Musik > Vinyl > 70-tal
gullans12a (51)

1:a press 1971 U.K. Vertigo. Omslaget har mindre stötmärken, fläckar som faller under normalt med tanke på ålder dock helt intakt. Skivan är väldigt lite spelad och har inga märken eller repor, topp kvalitet, har legat väl förvarad i alla år och inte i källare, garage, vind mm. Då jag är långt ifrån expert på vinyl ber jag er granska bilderna och fråga vid funderingar, önskas fler bilder så ordnar jag det. Detta är en privat auktion och beskrivet efter bästa förmåga så bilderna visar det som köps alltså ingen ångerrätt, fråga därför mer än för lite innan bud läggs.