7" Kinks - Dandy 60's France/Germany

Bud Slutpris
10:-
Musik > Vinyl > 50/60-tal
scudetto (1860)
Franskpressad singel för tyska marknaden från runt 1966.

Skick (omslag/skiva): VG, lite allmänt slitet och veckat, övre högra hörnet avrivet/GOOD till VG- med väldigt mycket ytrepor, spelar med lite ytbrus.

Bolag: Pye Records, HT 300 032/45 PV 15246.

Frakt (Posten): 7" - 20kr; 12"/Lp - 72kr (fråga vid kombinerad frakt).

Betalning: Banköverföring eller Swish. (Paypal available for international buyers)