7" Robert Broberg - Ingen BH under blusen - kom å lek me' mej! 71 SWE

Bud Slutpris
10:-
Musik > Vinyl > 50/60-tal
scudetto (1860)
Svensk singel från 1971.

Skick (omslag/skiva): VG+, lite slitet i toppen/VG+ med en del ytrepor.

Bolag: EMI Records, P 5.

Frakt (Posten): 7" - 20kr; 12"/Lp - 72kr (fråga vid kombinerad frakt).

Betalning: Banköverföring eller Swish. (Paypal available for international buyers)