7" Q65 - World of birds 67 Holland Beat Psych Garage Fuzz

Bud Slutpris
10:-
Musik > Vinyl > 50/60-tal
scudetto (1860)
Holländsk singel från 1967. Grym b-sida.

Skick (omslag/skiva): VG+, lite allmänt slitet, aningen ring wear, lite veckat/VG+ med en del ytrepor.

Bolag: Decca Records, AT 10 263.

Frakt (Posten): 7" - 20kr; 12"/Lp - 72kr (fråga vid kombinerad frakt).

Betalning: Banköverföring eller Swish. (Paypal available for international buyers)