19 LP-skivor, Vinyl - Queen och David Bowie

Bud Slutpris
350:-
Musik > Vinyl > Rock > Övrig
PandaHaren (77)

19 LP-skivor med musik från Queen och David Bowie, samt en solo-skiva från Freddie Mercury.

Begagnade skivor från 70-90-tal, så de kan ha visst slitage på fodralen. De flesta av skivorna har skyddande plastfickor. Skivorna har inte varit i bruk på några år men har inte haft tidigare problem att spela dem.