Bud Slutpris
299:-
Musik > Vinyl > Synth
DrPeppe (1312)
LP-skiva med legendariska Kraftwerk, tyskt original med Plansch!! Jag är inte van vid hur man graderar vinyl, så här följer en egen beskrivning: Omslag: I princip nyskick, en pytteliten skada på översta kanten Innerpåse: Några småskador, men i mycket fint skick. Vinyl: Mycket fint skick, -spelad några få gånger på 80-talet. Plansch: Har varit uppsatt på en vägg, ändå i bra skick och grymt cool! Se bilder också och gör en egen bedömning! Betalning sker via swish, konto i Nordea, eller PayPal. Fråga gärna om du undrar något.