Downliners Sect, EP, mycket udda

Bud Slutpris
300:-
Musik > Vinyl > 50/60-tal
Gonka (527)

Samtliga skivor är visuellt granskade och bedöms som spelbara. Normalt slitage kan dock förekomma.

Skick omslag: EX

Skick skiva: VG+

Svenskpress. Lite hairlines. Spelar bra.